خان كندی KHAN KANDI
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


This Website aim introducing natural beauty of khankandi village in north west of IRAN in ardabil province in central district of GERMI township Khankandi is a portion of paradise
هدف از راه اندازی این وبسایت معرفی زیباییهای طبیعی روستای خانكندی واقع در شمالغرب ایران در استان اردبیل در بخش مركزی شهرستان گرمی میباشد . خانكندی قطعه ایست از بهشت.

همچنین این وبلاگ به اخبار و تصاویر و زیباییهای ایران و جهان،استان اردبیل، شهرستان گرمی و روستای تولون هم می پردازد.

وبسایت خانکندی: www.khankandi.co.cc


Bu saytda açılışı məqsədi olan Ərdəbil vilayətində şimal İran yerləşən təbii gözəllik Khankndy kənd təqdim edir.


الغرض من إطلاق هذا الموقع یقدم الجمال الطبیعی للقریة خان كندی تقع فی شمال غرب ایران محافظة أردبیل ‏


Der Zweck der Einführung dieser Website stellt die natürliche Schönheit des Dorfes im Nordwesten Irans Khankndy Ardabil Provinz befindet.


Bu web sitesinin başlatma amacı Erdebil ilinde İran'ın kuzeybatısında yer alan doğal güzellikleri Khankndy köy tanıttı.


在开展这个网站的目的介绍了村里的自然风光Khankndy在伊朗西北部阿尔达比勒省的位置。

Цель запуска сайта представляет естественную красоту деревня, расположенная на северо-западе Ирана Khankndy провинции Ардебиль.

مدیر وبلاگ : خانكشی زاده
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما در باره میزان محبوبیت وبلاگ خانكندی چیست؟





رئیس مركز آموزش نیروی انسانی، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش: به دنبال اجرایی نمودن قانون تعیین تكلیف استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، شرایط لازم برای استخدام این افراد اعلام شد. رئیس مركز آموزش نیروی انسانی، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش: به دنبال اجرایی نمودن قانون تعیین تكلیف استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، شرایط لازم برای استخدام این افراد اعلام شد.

 به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اسدا... اسدی گرمارودی، رئیس مركز آموزش نیروی انسانی، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام مطلب فوق، شرایط لازم استخدام این افراد را به شرح زیر اعلام كرد:

1- معلمان حق‌التدریس كد دار با مدرك كارشناسی و بالاتر با حداقل 4 سال سابقه تدریس مستمر، شاغل بودن تا پایان سال تحصیلی 1388-1387 و داشتن میانگین حداقل 12 ساعت تدریس در هفته در چهار سال گذشته.

 2- معلمان حق‌التدریس كد دار با مدرك كاردانی و حداقل 5 سال سابقه تدریس مستمر، شاغل بودن تا پایان سال تحصیلی 1388-1387 و داشتن میانگین حداقل 12 ساعت تدریس در هفته در پنج سال گذشته.

 3- معلمان حق‌التدریس كد دار با مدرك دیپلم (اولویت با معلمان كوچ‌رو و مناطق محروم است) با حداقل 7 سال سابقه تدریس مستمر، شاغل بودن تا پایان سال تحصیلی 1388-1387 و داشتن میانگین حداقل 24 ساعت تدریس در هفته در هفت سال گذشته.

 4- آموزشیاران نهضت سوادآموزی كه بعد از تاریخ 8/8/1380 در نهضت سوادآموزی دارای بیش از 60 ماه سابقه خدمت باشند به شرط شاغل بودن در نهضت سوادآموزی و داشتن حداقل مدرك كاردانی با اولویت رشته‌های مرتبط و مدرك تحصیلی بالاتر و سنوات خدمت در صورت داشتن مدرك كارشناسی و بالاتر

شایان ذكر است در اجرای قانون فوق، وزارت آموزش و پرورش از بین واجدین شرایط بر حسب بالاترین سنوات خدمت و میانگین تدریس هفتگی، 26000 نفر (400 نفر شاغلین كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان ، 3000 نفر آموزشیار نهضت سوادآموزی و 22600 نفر از معلمان حق‌التدریس كددار) را صرفاً برای خدمت در دوره ابتدایی به استخدام درمی‌آورد.

به همین منظور حسب دستور وزیر محترم آموزش و پرورش در راستای شفاف سازی و جلوگیری از تضییع حقوق معلمان محترم حق‌التدریس، اسامی تمامی معلمان حق التدریس كد دار واجد شرایط برای انتخاب اولویت‌های استخدامی در سال جاری به تفكیك استان‌، منطقه خدمت و سنوات تدریس در سایت
مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورشدرج گردیده است (اسامی آموزشیاران واجد شرایط استخدام از طریق نهضت سوادآموزی اعلام می‌گردد.)

افراد ذی‌نفع ضمن دقت در لیست اعلام شده در صورت وجود مشاهده هرگونه مغایرت و اعلام آن در سایت، لازم است مراتب را به صورت مكتوب به امور اداری اداره كل آموزش و پرورش استان مربوطه اطلاع داده و تا حصول نتیجه كار را دنبال نمایند. امور اداری ادارات كل آموزش و پرورش استان‌ها نیز موظفند ضمن رسیدگی سریع به اعتراضات احتمالی به نحوی كه هیچ اعتراضی باقی نماند در اولین فرصت نتایج را در پایگاه اطلاعات آماری وزارت آموزش و پرورش ثبت نمایند.


اسامی حق التدریس های كد دار




 




نوع مطلب : استخدام، اخبار خانكندی گرمی مغان، 
برچسب ها : اسامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی،
لینک های مرتبط :
خانكشی زاده
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389




موضوعات
پیوند روزانه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای خان كندی KHAN KANDI محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic